Zuzkin blog

Takto som sa zbavila plesňovej infekcie za 9 dní: jednoduchý spôsob, ako...
Nahlásiť stránku

Zdravím, to som zase ja! Rada by som sa s vami podelila o svoju radosť, pretože sa mi podarilo zbaviť sa hrozného problému, ktorý ma trýznil poriadne dlho. Dodnes si pamätám utrpenie, ktoré som musela podstupovať, než som našla tento zázračný liek. Ukázalo sa, že plesňovej infekcie sa môžeme zbaviť za 7 – 9 dní .

Približne pred rokom som napísala blogový príspevok, v ktorom som opisovala, ako sa môj život zmenil na nočnú moru. Som 37-ročná žena, som atraktívna a mám veľa obdivovateľov. Akonáhle som sa však s niekým zblížila, ušiel. Na vine bola moja pleseň na nohách. Najskôr sa mi darilo skrývať to pomocou hrubých ponožiek, no nechutný zápach, svrbenie a praskajúcu kožu som tým nezakryla. Celé sa to čoraz viac zhoršovalo, až kým to nebolo celkom neúnosné.

Vlani som sa to snažila zastaviť všetkým, čo som našla. Už ani neviem, koľko rôznych liekov a tabletiek som užila. Všetky z nich účinkovali iba chvíľu alebo vôbec. Najhoršie bolo, že dokonca ani doktori nevedeli, ako mi pomôcť – všetci mi odporúčali iba drahé tabletky, ktoré mali hrozné vedľajšie účinky. Nezostávalo mi nič iné, než predať auto, aby som mohla podstúpiť kompletnú kúru s použitím nemeckých prípravkov proti plesniam. Na druhý deň potom, čo som začala užívať nový prípravok, som pocítila hroznú bolesť v pečeni. Preto som sa rozhodla, že budem radšej pôsobiť odpudivo, ako mám umrieť.

Moje plesňové ochorenie nakoniec vyriešilo toto – cenovo dostupná záchrana!

Riešenie prišlo nečakane. Moja stará kamarátka mi odporučila pedikérku, ktorá by mi s týmto problémom mohla byť schopná pomôcť. Zvyčajne ľuďom s takýmito problémami nepomáha, no podarilo sa mi presvedčiť ju tak, že som jej kúpila vybavenie, po ktorom vždy túžila. Keď sa pozrela na moje nechty, odporučila mi, aby som vyskúšala sprej proti plesniam OnycoSolve. Povedala mi, že to môj problém vyrieši už za týždeň. Odporučila mi, že prípravok si mám objednať iba z oficiálnej webstránky, aby som sa vyhla napodobneninám, ktoré by mohli moju situáciu ešte zhoršiť.

Úprimne povedané som jej ani neverila. Celé mi to pripadalo ako zlý vtip a bála som sa, že budem znova sklamaná. Potom som si však na ten prípravok prečítala mnoho pozitívnych ohlasov a reakcií a tak som sa ho rozhodla sprej OnycoSolve skúsiť. Nestojí mimochodom skoro nič, takže som v podstate nemala čo stratiť.

Zásielka mi prišla rýchlo. Otvorila som si ho a prečítala si leták. Uvedený bol takýto účinok:

Plesňové infekcie zmiznú navždy – výsledok je viditeľný už po 3 dňoch!

Začala som používať sprej OnycoSolve spray podľa pokynov uvedených na webe oficiálneho dodávateľa – dvakrát denne som si nastriekala nohy: ráno (pred prácou) a potom večer, než som šla do postele. Musím povedať, že som vôbec nečakala nejaký zázrak, no na konci prvého dňa som bola celkom ohromená. Bolo to prvýkrát, čo som potom, ako som si doma vyzula topánky, necítila nepríjemný zápach nôh. Ponožky som mala suché a začervenanie bolo prakticky preč. Ten sprej sa postaral o zázrak!

Po používaní spreju OnycoSolve po dobu 3 dní celkom zmizli začervenanie aj popraskaná koža. Poškodené oblasti sa mi vyliečili oveľa rýchlejšie, než som vôbec dúfala. Najdôležitejšie však bolo, že sa mi konečne znova začali hojiť nechtové doštičky. Po 9. dni mi nezostali žiadne stopy plesňovej infekcie, ktorá ma trápila vyše roka. Všetka tá ohavnosť, zápach a červené škvrny boli preč! Moja pokožka sa dokonale zahojila – bola nežná, jemná a zdravá.

Veľmi ma tiež prekvapilo, že sprej proti plesniam OnycoSolve obsahuje výlučne prírodné látky a účinné antioxidanty, ktoré omladzujú pokožku a zabraňujú jej poškodeniu. Ak tento prípravok použijete na prevenciu, môžete sa tak efektívne vyhnúť plesniam.

Teraz sa už cítim dobre a nemám dôvod robiť si obavy. Odkedy nemusím nič skrývať, môj súkromný život sa výrazne zlepšil. Dovoľte mi prezradiť vám tajomstvo. Sprej OnycoSolve sa dá používať aj ako krém na ruky, pretože obsahuje rovnaké látky a má rovnaké vlastnosti ako najkvalitnejšie krémy na ruky.

Ľudia, objednajte si prípravok iba z oficiálnej webovej stránky pretože na trhu je veľa napodobnenín. Ak použijete odkaz uvedený nižšie, zaručene sa vyhnete falošným výrobkom a ušetríte si tak peniaze.

Vážení čitatelia, ďakujem za pozornosť. Dúfam, že môj príbeh bol pre vás užitočný a pomôže vám vyvarovať sa chybám, ktoré som v minulosti urobila ja. Kto by čakal, že mi potrvá celý rok, než objavím riešenie problému, a potom a zistím, že sa dal vyriešiť za 10 dní?! Tento sprej som odporučila aj mame, ktorá bojovala s podobným plesňovým ochorením celé roky. Pomohol jej prekonať ho za 13 dní, no vyliečenie závažných infekcií môže niekedy trvať aj dlhšie.

Komentáre:

Ľubica Molecová

Zuzka, naozaj ti ďakujme! Bez tvojej rady by som zbytočne trpela! Vďaka spreju OnycoSolve sa my problému podarilo zbaviť sa za jediný týždeň! Chodidlá ma teraz už nesvrbia a sú znova krásne!

Ľudmila Kamilová

Sprej používam 5 deň! Zatiaľ mozem povedat len toľko že tento prípraavok je super! Už mi bolo z toho svrbenia, začervenania a furt sa šúpajucej kože zle. Stačí už iba chvíľa a tejto nočnej mory sa celkom zbavím. HURÁ! Zatial sa mi podarilo dosiahnnut toto:

Radka Forgáčová

S plesňou na nohách bojujem už istý čas a vždy sa mi vráti! Dakedy mam pocit že som už skúsila snáď všetko čo existuje a nič nezabralo. Včera som si objednala sprej proti plesniam OnycoSolve o ktorom ste pisali, a naozaj dúfam že mi konečne pomôže. Neskorr dám vedet ako som dopadla!

Monika Šáliová

Tiež som to začala používať, aj keď som cely život nemala pleseň na nohách. Rozhodla som sa to urobiť preventívne lebo na kúpalisku som videla pleseň na nohách kamoške a a rozhodla som sa že sa s tým nikdy nechcem trapitt. Prevencia je veľmi dôležitá! Teraz raz týždeň pred spaním použijem OnycoSolve, aby som sa nemusela ničoho báť. Ten sprej je fakt dobrý – teraz sa nebojím chodiť bosá aj do bazéna!

Katarína Rezešová

Môj manžel mal hroznuu pleseň na nohách a nakoniec som to chitila ajja. Preto som objednala sprej OnycoSolve a už za týždeň sme mali po probléme!! Len sa pozrite:

Andrea Michníková

Dúfam že aj mne to zaberie... už ma fakt s tým nebaví záapasiť.

Veronika Rybanská

Dobrý deň, Zuzka! Viem, čím ste si prešla, lebo sa to stalo aj mne. Predpísali mi rôzne drahé lieky a musela som na ne vyhodiť kope peňazí, ale výsledok bol o ničom – teda okrem toho, že mi s nich bolo zle. Plesne ma trápili až 8 rokov, než sa mi konečne podarilo nájsť sprej OnycoSolve z ktorého pomocou sa mi podarilo ceelej infekcie zbaviť za asi týždeň a pol. Fakt ma ma mrzí že som za 8 rokov vyhodila na neúčinné lieky taku kopu peniazov :(( Mohla som toľko ušetriť! A mohla som si ušetriť aj nervy…

Viktória Jakovská

Nechápem ako sa to dá kúpiť?

Zdena Novotná

Viktória, v predchadzajcoom komentári bol odkaz, aj Zuzka v článku uvádza odkaz na webstránku OnycoSolve.

Lenka Chudá

Používala som OnycoSolve proti plesniam a teraz ho používam ako krémik na ruky! Žiadni iný krem neni tak užitočný ako OnycoSolve. Pokožka mi na rukách zostala uplne jema – ako spomínala aj Zuzka!

Tatiana Danková

Iba OnycoSolve mi pomohol, nič iné nie. Musela som ho používať 9 dní a objednala som si ho z tejto webstránky. Vďaka nemu som sa ale úplne zbavila plesňovej infekcie!

                       
Nahlásiť túto stránku
Čo na tejto stránke nie je v poriadku?


Ďakujeme!
ZA POMOC